אודותינו

נישה קונספט הינה חברה צעירה ודינמית המתמחה בעיצוב וייצור מדבקות קיר. אילן כנר, הממציא והיזם, שם לעצמו מטרה ליצור סביבה אסתטית ובמחיר שווה לכל נפש. מוצר הדגל של נישה הוא מדבקות קיר מעוצבות המייצרות אשליה של נישה בקיר ומהוות קונספט עיצובי מהפכני.

נישה היא החברה היחידה בעולם המייצרת את המוצר. מדבקות הקיר קיימות במבחר של עשרות דגמים ומידות.

המדבקות מתאימות לחדרי תינוקות, חדרי ילדים, חדרי אירוח, פינות אוכל, מסעדות, חדרי המתנה, משרדים ועוד.

המדבקות ניתנות להסרה ולהדבקה חוזרת מבלי לגרום לנזק לקיר.

הוראות והמלצות שלנו:

קיר:

עיצוב הבית הולך ומשתנה בשנים האחרונות ועם הזמן אנו נהנים מאלמנטים חדשים המאפשרים לנו לעצב 

את הבית באופן מיוחד ומקורי ע"י שימוש ב"טכנולוגיה" מתקדמת של מדבקות מיוחדות לעיצוב.

המדבקות מגיעות במספר דרכים: ישנן מדבקות עיצוב לקיר מיוחדות אשר מגיעות בדוגמאות שונות,

ישנן מדבקות לעיצוב חדרי ילדים , מדבקות לחדר השינה,ומדבקות לעיצוב הסלון.

מדבקות מעוצבות לקיר ניתן להסיר בעתיד ולהחליף בקלות.

בשנים האחרונות יותר ויותר הורים מקשטים את חדרי ילדיהם בעזרת מדבקות מעוצבות ובשיתוף עם הילדים 

יוצרים חדר מיוחד ומקסים העונה על הדרישות של ההורים והילדים כאחד.

המדבקות ניתנות להסרה ולהדבקה חוזרת מבלי לגרום לנזק לקיר.

דלתות:

טפט לדלת "DOOR-D3", הינו טפט בעל אפקט ויזואלי תלת ממדי (מוגן בפטנט רשום) המיועד לדלתות כניסה והופך אותן בקלות רבה ובמחיר שווה לכל נפש לדלתות מעוצבות. הטפט המיוצר בטכנולוגיית הדמיית תלת ממד משדרג בצורה חסרת תקדים את דלתות הכניסה מפלדה והופך אותן לדלתות מעוצבות במגוון של עשרות עיצובים וזאת כמובן בעלות של מאות שקלים בלבד במקום אלפי שקלים.

איך בוחרים דלת כניסה לבית?

דלתות כניסה הפכו זה מכבר להרבה יותר מעיצוב המבוסס על טפט עץ בנאלי או גימור פורמייקה חלק. כיום, כאשר אתם תוהים איך בוחרים דלת כניסה לבית, סביר להניח שתחשבו פעמיים האם ללכת על דלת פשוטה ורגילה, או שמא להשקיע ולבחור דלת כניסה מעוצבת ואלגנטית. בין לבין, ישנם כמה פתרונות נוספים אשר מאפשרים ליהנות מדלת כניסה מעוצבת גם ללא השקעה של אלפי שקלים. אז איך בוחרים דלת כניסה? שאלה טובה והרי התשובה לפניכם.

לפני שנעסוק בבחירת דלת כניסה, עלינו להבין לעומק מהי הדלת הראשית של הבית, ומהי היא מסמלת עבורנו. ובכן, דלת כניסה לבית היא בראש ובראשונה האלמנט העיצובי הראשון בו ייפגש כל מי שיבוא בשער ביתנו. דלת כניסה מעוצבת יכולה בהחלט לייצר תחושה של יוקרה ואלגנטיות עוד בטרם חצינו את סף הבית. הדלת היא למעשה מעין חלון ראווה לאופיו של הבית (וכפועל יוצא מכך – לאופים של הדיירים). אי לכך, בחירת דלת כניסה מעוצבת חייבת להתכתב הן עם המראה החיצוני של הנכס, והן עם עיצובו הפנימי. זאת, משום שאחידות היא אחד המפתחות החשובים ביותר במסגרת עיצוב פנים.

דלתות כניסה מעוצבות

חברות רבות בישראל מציעות כיום דלתות כניסה מעוצבות ומשודרגות. לדוגמא, חברות כגון: רב בריח, שריונית חסם ועוד שלל חברות העוסקות בתחום. הקטלוגים המרשימים של החברות הללו מאפשרים לכם ליהנות מדלתות מעוצבות בסגנונות מרהיבים. עם זאת, עלותה של הדלת המעוצבת היא בהתאם. בניגוד לדלת כניסה רגילה, בחירת דלת מעוצבת לבית מייקרת באופן משמעותי את ההוצאה הכספית. במידה ואתם מעוניינים בדלת מעוצבת, אך לא ששים להשקיע בדלת אלפי שקלים, ישנו גם פתרון ביניים. מדובר כמובן בהדבקת טפט לדלת. למעשה, דלתות רבות כיום, וגם דלתות מעוצבות אשר מעטרות קטלוגים של חברות כמו פנדור ודלתות חמדיה, מכוסות בטפט אשר משלים את עיצובן.

הטפטים לדלת המוכרים ביותר הם המדבקות דמויות העץ אשר מכסות את הדלתות המפורסמת של פלדלת. לצדן, ניתן למצוא טפטים לדלת במגוון רחב של סגנונות. אחד הטרנדים הפופולאריים ביותר בתחום הוא טפטים מתוחכמים יותר אשר הופכים כל דלת פשוטה לדלת מעוצבת. לדוגמא, טפט לדלת עם עיטורים ויקטוריאניים, טפטים לדלת בסגנון עץ כפרי, טפט לדלת עם חלונות חלביים, טפט לדלת הכולל ויטראז' צבעוני ועוד.

יתרונות טפטים לדלת

טפטים מעוצבים לדלת טומנים בחובם מספר יתרונות. ראשית, אלו טפטים קלים להרכבה אשר הופכים כל דלת פשוטה לחגיגה עיצובית של ממש. כמו כן, טפטים מעוצבים לדלת מגיעים בשורה ארוכה של סגנונות, וניתן להתאים כל טפט לעיצוב הכולל הבית (בפנים ובחוץ). טפטים לדלת עמידים באופן מרשים בתנאים שונים של מזג אוויר (לרבות חום, קור, לחות, רטיבות וכו'), והם מספקים לדלת שכבת הגנה נוספת השומרת עליה לאורך זמן.

מעל לכל היתרונות הללו, טפט מעוצב לדלת מאפשר לכם ליהנות ממחירים אטרקטיביים. על פי רוב, דלת מעוצבת המבוססת על טפט איכותי תהיה זולה בכ-85%-90% ביחס לדלת עם עיטורים קבועים. כמו כן, כאשר אתם בוחרים דלת מעוצבת, ולא הולכים על טפט, לא ניתן לשנות את העיצוב אלא על ידי החלפת הדלת. לעומת זאת, טפט לדלת ניתן כמובן להסרה ואתם יכולים להדביק טפטים חדשים בכדי לשנות אווירה. טפט לדלת מתאים גם לבתים אשר מעוניינים לשנות את חזית הבית מבלי להתקין דלת חדשה לחלוטין.

בחירת דלת מעוצבת – הדגשים המרכזיים

בין אם בחרתם טפט לדלת, ובין אם החלטתם לרכוש דלת מעוצבת, שימו לב למספר דגשים מרכזיים. ראשית, בחירת דלת כניסה דורשת התייחסות לאלמנטים כגון החומר ממנו עשויה הדלת, החומר ממנו עשוי המשקוף, עבודות הפרזול על הדלת וכדומה. מבחינת עיצוב, חשוב לשמור על אחידות בין הדלת והבית. לדוגמא, אם מדובר בכניסה כפרית לבית עם חצר, הימנעו מבחירת דלת מעוצבת עם צבעים בולטים. במקרים אלה, מומלץ להמשיך את הקו הכללי עם דלת מעוצבת מעץ או בגימור גס דמוי אבן. כדאי כמובן לבחור כמה עיצובים שונים ולאט לאט למקד את הבחירה תוך כדי התייעצות עם בני המשפחה האחרים.

 

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים