הסיפור שמאחורי תמונות ההשראה

מאת אילן כנר

כממציא ויזם ראיתי את הנחיצות במתן מענה לצורך של ייצור תמונות ממוסגרות כדוגמת תמונות קנבס. לאחר שבדקתי לעומק את העלויות ואופן ייצורן המורכב של תמונות אלו, פיתחתי קונספט חדש ומהפכני, ותוצאה הסופית אף עולה על תמונות הקנבס.

לבניית "המסגרת" נדרשה עבודה ידנית מרובה ומדויקת. לצורך ביצוע העבודה, חברתי במיזם משותף, למרכז התעסוקה של בית אקשטיין המעסיק נערים על הרצף האוטיסטי ומכשיר אותם להשתלב בעבודה בקהילה. התמונות המודפסות מועברות אליהם דרכי לצורך המשך הייצור הכולל קיפולים, הדבקות והצמדת העץ בגב התמונה.

העיצובים המגוונים והבחירה של משפטי ההשראה, הינם פרי יצירתה של לילך אשתי. מלאכת העיצוב ובחירת התמונות לקחה מספר חודשים ולבסוף, בחודש אוגוסט של שנת 2018 השקנו לראשונה ביריד "חוצות היוצר" את המוצר המוגמר והמושלם.

התגובות הנלהבות לא אחרו להגיע, וכיום אנו מציעים מגוון של 180 עיצובים מרהיבים מעולמות שונים: תינוקות, ילדים, נערים ונערות, תמונות למטבחים, לחדרי שינה, לפינות אוכל ופינות אחרות ברחבי הבית.

בזכות העובדה שהתמונות משלבות בתוכן גם עיצובים מרהיבים, גם משפטים מעוררי השראה וגם תרומה ברוכה לקהילה, תמונות ההשראה מהוות מתנה מושלמת מלאה בערך ומשמעות, שכיף להעניק וכיף לקבל.

עוד בנושא:

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים