טפט לדלת

בכל חלל משרדי או ביתי קיימות דלתות וגם הן נתונות למפגעי הזמן ומזג האוויר. ככל שעובר הזמן הצבע של הדלתות דוהה, הן צוברות שריטות ומאבדות את המראה החיוני שלהן. טפט לדלת עשוי להוות פתרון קל ונוח עבור אדם המעוניין להחליף את הדלת שלו.

מכיוון שלא לכולם יש את הזמן להסתובב בין חנויות ולחפש דלתות ומכיוון שרובנו מעדיפים ללכת על הפתרון הנוח יותר – טפט לדלת יכול להציע אלטרנטיבה נהדרת אשר תעניק מראה מבריק ונוצץ לדלת הכניסה או לאחת מדלתות הפנים בבית. כמובן שאת הטפט ניתן להדביק גם על דלתות העסק, שם תוכלו לשלב תמונה עם אלמנטים הקשורים לעיצוב העסק ולשלב גם את לוגו החברה.

טפט לדלת ולקיר 

הטפטים של ימינו רחוקים שנות אור מאותם טפטים ישנים וזולים הזכורים לנו מתקופת הילדות. הטכנולוגיה לייצור טפטים עברה שינויים גדולים והשתפרה פלאים. כיום ניתן למצוא מגוון מרשים של טפטים מכל הסוגים הן עבור הדלתות והן עבור הקירות, כולל טפטים תלת ממדיים אשר יוצרים אשליה אופטית על הקיר. ניתן להדפיס כל תמונה על גבי הטפט מה שמאפשר לכם להשתמש בדמיון ולהכניס טאצ' אישי גם לדלתות הבית או המשרד. הטפטים יעזרו ליצור את האווירה הרצויה בכל חלל ויכולים לשמש ככלי מגוון, מעניין ורב עוצמה בכל עיצוב.

בנוסף, הקלות שבהדבקת ובהורדת הטפטים מאפשרות להחליף בכל פעם מחדש את הטפטים הקיימים וליצור עניין בחלל. תוכלו לרכוש סוגי טפטים שונים כמו :

  • טפטים לסלון
  • טפטים לחדר ילדים
  • טפטים לבי מלון
  • טפטים לעיצוב קירות חדר הכושר
  • ועוד

טפט לדלת ולקיר עם נישה קונספט

נישה קונספט מציגה את הדבר הבא בעולם הטפטים. אנו מתמחים בייצור מדבקות קיר יוצאות דופן היוצרות אשליה של נישה בקיר ובכך מהוות קונספט עיצובי מהפכי אשר לא קיים בשום חברה אחרת. הטפטים שלנו מיוצרים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, מאפשרים ליצור עיצוב ייחודי ואסתטי וניתנים להסרה בקלות ללא נזק לקיר.

הנכם מוזמנים לעיין בקטלוג המוצרים שלנו. המשלוח חינם ויש אפשרות לקבל החזר מלא במידה ולא תהיו מרוצים מן המוצר.

טפט לדלת

עוד בנושא:

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים