טפט לפלדלת

אם בעבר הרעיון היה נשמע תמוה הרי שהיום מדובר באחד הטרנדים החמים בתחום העיצוב ; טפט לפלדלת מאפשר לכל אדם לשנות את מראה הבית או העסק על ידי הדבקת טפט מיוחד ומעוצב על הדלת. את הטפטים ניתן ורצוי לשלב גם על הקירות סביב הדלת על מנת ליצור המשכיות בעיצוב החלל.

בשונה מהטפטים הזולים והפשוטים אשר היו קיימים בשוק לפני עשרות שנים, הטפטים של ימינו עברו שדרוג טכנולוגי נרחב. טפטים אלה מודפסים באיכות יוצאת דופן, משתמרים במשך שנים ארוכות ומאפשרים להוסיף שכבת למינציה אשר מגנה מפני שריטות ונזקים אחרים.

מתי צריך טפט לפלדלת ? 

שינויים הם דבר מבורך, בעיקר כשמדובר בעיצוב הבית או העסק. מכיוון שאנחנו שוהים בחללים אלה במשך זמן רב מן היום ומושפעים מן העיצוב הסובב אותנו – כדאי לרענן את מראה המקום מדי פעם על מנת להפיח בו חיים חדשים, לרענן את האנרגיות ולשפר את חווית השהות במקום. בעוד שינוי בבית עשוי להעלות את מידת השמחה שלנו כשאנו קמים בבוקר ואת מידת הנינוחות שאנו מרגישים בשעות הערב, הרי שעיצוב מחדש של המשרד עשוי להתבטא במוטיבציה רבה יותר, תפוקה רבה יותר ויצירתיות רבה יותר של המנהלים והעובדים כאחד.

מהו הזמן הנכון לרכוש טפט לפלדלת ?

  • כאשר תרצו להכין חדר ילדים נעים ומלא בצבעים אופטימיים עבור הילד שבדרך 
  • כאשר תרצו לכסות על מפגעים קיימים בדלתות הבית כמו דהייה של צבע או שריטות
  • כאשר תרצו להשרות את האווירה הנכונה במקומות כמו חדר כושר ומסעדה
  • כאשר תרצו לחזק את המותג ולשלב את הלוגו על גבי הקירות לצד גרפיקות אומנותיות

נישה קונספט – למה דווקא אצלנו להזמין טפט לפלדלת ?

לכל כלל יש יוצא מן הכלל ואין ספק כי נישה קונספט מביאים איתם מוצר יוצא מן הכלל לעולם הטפטים. אנו מייצרים טפטים בטכנולוגיה ייחודית ועיצוב חדשני אשר יוצרים מראה של נישה בתוך הקיר. עיצובים תלת ממדיים אלה מבטיחים לעורר התפעלות והתרגשות בכל פעם מחדש, להעניק מראה יוצא דופן לכל חלל ולשרת אתכם נאמנה שנים ארוכות הודות לאיכות החומרים הגבוהה.

טפט לפלדלת

עוד בנושא:

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים