טפט תלת מימד

טפט תלת מימד הוא ללא ספק הטפט המיוחד ביותר שתוכלו למצוא כיום בתחום הטפטים. עולם הטפטים עבר שדרוג טכנולוגי ועיצובי משמעותי בשנים האחרונות וכבר מזמן לא מדובר בטפט גס וארכאי אשר מסב נזק לקירות. הטפטים כיום מגיעים במגוון צורות, טקסטורות ועיצובים כאשר אחד היתרונות הבולטים שלהם הוא קלות ההדבקה וההסרה. בעזרת טכנולוגיות חדשות ניתן להצמיד את הטפט באופן מדויק ויציב לקיר ובבוא היום להסיר אותו בקלות בלי לגרום לנזק לקיר או לקילופים כלשהם. במידה וברצונכם ללכת על טפט חדשני ומיוחד תוכלו לבחור בטפט תלת מימדי אשר יעניק לכל קיר בעל מראה יוצא דופן.

מדוע לרכוש טפט תלת מימד ?

טפט תלת מימד מייצג את הדור הבא של הטפטים. טפט זה יוצר אשליה תלת מימדית בתוך הקיר ומשלב עליו ציור או עיצוב בעל אשליית עומק. הדבר גורם לכך שהקיר נראה כאילו יש בתוכו נישה ובה נמצאים הגופים השונים המצוירים על הטפט. רק לאחר שתתקרבו לטפט תבינו שמדובר בעצם בהדפסה דו מימדית. הדבר טוב בעיקר לקירות מרכזיים אשר ניתן להסתכל עליהם מרחוק וללכת לקראתם כאשר הם נמצאים מול האדם ההולך. קיר מסוג זה מבטיח ליצור תדהמה והתפעלות בקרב כל אחד מן האורחים שלכם ולספק עניין רב בכל חלל בו תחליטו לשלב טפט זה.

טפט תלת מימד – נישה על הקיר

על מנת ליצור אשליה של נישה על הקיר תוכלו לעיין כבר היום בקטלוג של "נישה קונספט". החברה מתמחה ביצירת טפטים תלת מימדיים במגוון עיצובים ובאיכות הגבוהה ביותר. החברה הינה היחידה בארץ המייצרת טפטים מסוג זה ומבטיחה לכל רוכש חוויה עיצובית יוצאת דופן. ניתן לעיין בקטלוג המוצרים שלנו ולהזמינם עד הבית כאשר המשלוח הינו חינם. במידה ולא תהיו מרוצים מן המוצר תוכלו לקבל החזר מלא של כספכם.

טפט תלת מימד

 

עוד בנושא:

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים