מדבקות לקיר

כאשר הנכם נמצאים בשלב של עיצוב מחדש של הבית, אחד הפתרונות הקלים והנוחים ביותר לשינוי טוטאלי של החלל הוא שימוש בטפטים ומדבקות קיר. מדבקות לקיר מאפשרות לנו לשלב דמויות, ציורים, אובייקטים, טקסטורות וגוונים שונים על גבי הקיר ללא צורך לצבוע אותו. בעוד הצביעה כרוכה בזמן רב ועלויות יקרות, שלא לדבר על עלותו של ציור אומנותי מורכב, הרי שהטפטים מספקים פתרון מהיר ונוח לכל כיס אשר גם ניתן להחלפה בקלות.

הדבר טוב בעיקר עבור חדרי ילדים משום שהטעמים והתחביבים של הילדים משתנים באופן תכוף. במידה וימאס להם תוך שנה מן הטפט הקיים – תוכלו להסירו בקלות ולהחליפו בחדש ללא כל נזק לקירות.

מייצרים אווירה נכונה עם מדבקות לקיר 

מדבקות לקיר מאפשרות לנו ליצור את האווירה הנכונה בכל חדר. כל חלל משמש למטרה אחרת בחיינו והעיצוב צריך להתאים למטרה זו על מנת לעודד אותה ולגרום לנו להרגיש בנוח לעשות אותה. כמו כן אנו מושפעים מן הצבעים והדמויות המקיפות אותנו בבית, בעיקר כשמדובר בחדרי ילדים בהם טפטים נכונים יכולים לתרום להתפתחותם.

אילו רעיונות תוכלו לשלב על קירות הבית ?

  • חדר ילדים – מדבקות של פרפרים, פרחים, שמיים וכדור פורח, חיות, מספרים, דינוזאורים ועוד.
  • חדר נוער – מדבקות של כדורגל, כדורסל, מכוניות מרוץ, אופנועים, סקייטבורד, מוסיקה ועוד
  • סלון – מדבקות בסגנון רטרו, צמחים, ערים בעולם, אישים מפורסמים, מוסיקה, אבסטרקטים ועוד

מדבקות לקיר במבחר רחב לבחירתכם

אל תשאירו את הקירות עירומים, כיום תוכלו להדביק עליהם מדבקות מרשימות ממגוון סוגים. מדבקות אלה מבטיחות להעיר את הבית לחיים, להכניס לו עניין רב, לעורר את החושים וליצור את האווירה שאתם רוצים. מדבקות וטפטים מיוחדים באיכות גבוהה תוכלו למצוא בקטלוג שלנו באתר.

נישה קונספט מביאים עמם את הבשורה של טפטים תלת ממדיים אשר יוצרים אפקט תלת ממדי בתוך הקיר. פטנט ייחודי זה תוכלו למצוא רק אצלנו ואנו מתחייבים כי במידה ולא תאהבו את המוצר תוכלו לקבל החזר מלא של כספכם.

מדבקות לקיר

עוד בנושא:

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים