מדבקות קיר לחדרי ילדים

הילדים הם כל עולמנו ואנו עושים את המקסימום על מנת להעניק להם את מיטב הדברים שברשותנו. במהלך הדרך אסור לנו לפסוח על נושא עיצוב החדר שלהם, חדר בו הם מבלים חלק ניכר מזמנם מול המחשב או עם חברים. צבע הקירות, כמו גם מדבקות קיר לחדרי ילדים, הם חלק מן הדברים אשר משפיעים על הילדים באופן תת מודע במהלך שהותם בחדר והדבר בא לידי ביטוי במוטיבציה, מצבי רוח, אנרגיה, יצירתיות ועוד.

עד כמה שזה אולי נשמע מוזר עבור אנשים שאינם מגיעים מעולם העיצוב – הרי שעיצוב הפנים הוא בעל השפעה מכרעת על כל מי שחשוף אליו. יש סיבה טובה מדוע אנשים פרטיים, אנשי עסקים וארגונים מעסיקים מעצבי פנים אשר יצרו את סביבת העבודה והמחייה הנכונה ביותר עבורם ועבור צרכיהם.

נישה קונספט – מדבקות קיר לחדרי ילדים 

את רעיון המדבקות והטפטים לקירות מיהרו בעלי העסקים לאמץ לקירות העסק שלהם. ניתן לראות זאת במסעדות אשר משלבות על הקירות דימויים המתקשרים לאופי המסעדה ומעודדים תיאבון, ניתן לראות זאת בחדרי המתנה שונים המשלבים מדבקות עם ציורים מודרניים או כיתובים שונים על הקירות, ניתן לראות זאת בחברות הייטק בהן הטפטים מעודדים יצירתיות ומתקשרים לתחום העיסוק של החברה ועוד. מדבקות משעשעות ניתן לשלב גם על דלתות של משרד, דלתות של חדרי שירותים, מדבקות על רהיטים ועוד.

מדבקות קיר לחדרי ילדים בתלת ממד

לאחר בחינה מעמיקה של תחום המדבקות והטפטים החלטנו בנישה קונספט לספק מוצר חדשני ויוצא דופן ללקוח. הטפטים שלנו ייחודיים בכך שהם יוצרים אשליה תלת ממדית בקיר, תחושה של עומק המתקבלת הודות לטכנולוגיית הדפסה חדשנית. הדבר מאפשר לנו לספק לכם מגוון טפטים מעוצבים אשר יפיחו רוח חיים רעננה בכל קיר עליו הם יוצמדו. האיכות הגבוהה של המוצר, הקלות שבהדבקתו והסרתו והמראה יוצא הדופן הופכים מדבקות אלה ללהיט החדש בעולם העיצוב.

הנכם מוזמנים לעיין בקטלוג המוצרים שלנו, המשלוח הינו חינם.

 

עוד בנושא:

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים