מדבקות קיר

מדבקות קיר ישמשו עבורכם כלי נהדר כאשר תרצו לשנות את פני הבית, לרענן את העיצוב ולהתאימו לשינויים כמו ילד חדש במשפחה, הסבה של חדר ישן לצרכים חדשים, אופנת עיצוב חדשה או תחילתו של תהליך עיצוב פנים לצד איש מקצוע אשר יעזור לכם לשדרג את מראה הבית.

בין אם אתם עושים זאת באופן עצמאי או בעזרת מעצב פנים – מדבקות קיר יכולות להוות פתרון יעיל, מהיר ונוח לכל כיס. מגוון העיצובים מהם תוכלו לבחור, הקלות הרבה שבהדבקה ובהסרת טפטים ללא צורך בצביעת הקירות או הכנות מיוחדות, עלותם הנמוכה והאפשרות להחליפם באופן תדיר הופכים את טפטים ומדבקות הקיר לאופציה המועדפת על ישראלים רבים לעיצוב קירות הבית.

היכן תוכלו למקם מדבקות קיר ? 

מגוון האפשרויות שמציעים לנו הטפטים ומדבקות הקיר מאפשרות להדביקם בכל חלל ברחבי הבית :

  • סלון – תוכלו לבחור מדבקות בהתאם לעיצוב הסלון. במידה ובחרתם בעיצוב מודרני תוכלו לשלב מדבקות עם צורות גאומטריות מעניינות, ציורים מופשטים, דמויות מפורסמות או אלמנטים הנוגעים למוסיקה.
  • חדר נוער – ניתן לשלב מדבקות של ספורט, מכוניות ואופנועים, רקדנים ורקדניות, אקסטרים ועוד.
  • חדר ילדים – מומלץ ללכת על דמויות נעימות כמו חיות צבעוניות, שמיים, פרחים, פרפרים ועוד. כמובן שהצבעים צריכים להיות רכים ומגוונים על מנת לסייע בהתפתחות הילד.
  • מטבח – מדבקות של פירות, מאכלים, כלי מטבח המצוירים בצורה מסוגננת ועוד

מדבקות קיר – פשוט נראה אמיתי

נישה קונספט מציעים לכם קונספט ייחודי לעיצוב הבית. לא עוד ציורים דו ממדיים אלא טפטים תלת מימדיים אשר יוצרים אשליית עומק על הקיר. מרחוק הדבר נראה כאילו קיימת נישה בתוך הקיר בה נמצאים החפצים והאלמנטים המצוירים על הטפט. כך ניתן ליצור מראה של מדף אגרטלים עתיקים באמצע הסלון או חור בקיר המשקיף לעבר חוף טרופי עם עצי דקל. טפט מסוג זה מבטיח להפוך כל חדר לייחודי וכל קיר לבעל חיוניות וחיים.

מדבקות קיר

עוד בנושא:

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים